foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


diplomovaný fyzioterapeut
+420 604 364 202
Lenka Gécová

Reharelax

Rehabilitace Relaxace

Novinky

Omezení provozu masáží!

Z důvodu mateřské dovolené, provoz masáží omezen.

Laserová epilace - provoz bez omezení.

 

Laserová epilace

V dnešní době je již téměř samozřejmostí dokonale hladká pleť bez chloupků. Touží po ní většina žen a také nejeden muž. Odstranění chloupků je žádoucí nejen z estetického hlediska, ale zároveň z hygienického hlediska.
Více zde!

 


Máte problém s celulitidou? Trápí Vás oteklé nohy, cítíte v nich napětí či únavu? Trpíte oteklými víčky? Nebo chcete jen pročistit organizmus a posílit imunitní systém? Pak určitě zkuste manuální lymfodrenáž.
Lymfodrenáž je zvláštní druh masáže, která pomáhá aktivovat mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstraňování škodlivin
(toxických látek z těla) napomáhá regeneraci organizmu, zmírňuje otoky, zlepšuje celulitidu
a celkový stav pokožky. Podporuje imunitní systém, prospívá alergikům. V neposlední řadě velice přispívá při odstraňování psychické zátěže – stresu. 
Lymfodrenáží je možno ošetřit jakoukoli část těla. Vždy se však začíná bazálním ošetřením krku. Celá masáž se provádí nasucho (bez použití masážního přípravku) velmi jemným tlakem. Při této proceduře je důležité dodržování pitného režimu.
Po absolvování lymfodrenáže se doporučuje dodržovat klidový režim. To znamená žádné cvičení, velký úklid, či jiná fyzická námaha. V den lymfodrenáže již neprovádíme žádnou jinou proceduru, kromě anticelulitidního zábalu.

 

Doba trvání: 30min – 90min

Cena: dle délky masáže

30min............260,-

60min............500,-

90min............730,-


Copyright © 2021 Reharelax Rights Reserved.